Вівторок
20.02.2018
07:40
Ви увійшли як Гість
Група "Гість"Вітаю Вас Гість
RSS
 
Зірка Ра
Головна Мій профіль Реєстрація ВихідВхід
Каталог статей »
Мапа сайту

Категорії розділу
Історія Рейкі [3]
Традиції Рейкі
Думки з Простору [1]
Мої нотатки по Рейкі. Моя творчість

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Рейкі » Історія Рейкі

Історія Рейкі

Засновником цього методу в наш час  став Мікао Усуї, але говорити про те, що це нова практика, буде невірно.
Енергія Рейкі  була відома людству  з давніх давен. Першим Провідником Рейкі  на Землі був Бог Шива. Та за часи Атлантиди людство відійшло від світлих ідеалів, що позбавило нас зв*язку з Божественою Енергією, і лише обрані володіли нею, свідомо чи підсвідомо, це ті , хто могли  лікувати методом накладання рук, так як це робили Будда і Ісус. В нашій клітинній пам*яті й досі залишилися згадки про володіння цим методом, коли наприклад, забивши ногу, ми прикладаємо чи потираємо ушкоджене місце.


  Що ж таке Рейкі?


Рей в перекладі з японської - Божество, Абсолют.
Кі - Енергія,

тож Рей Кі  - це Енергія Абсолюту або Божествена Енергія Творця, або Універсальна Енергія Життя (Жи - те саме, що й Кі (Ци - в кит.) - тобто енергія, життєва сила, звідси й слово - ЖИття, ЖИвіт)


Мікао Усуї  часто задався питанням, яким чином  Будда й Ісус  зцілювали людей, це стало  метою його духовного пошуку.
Мікао Усуї
  належав до славетного самурайського роду Тіба, основною гілкою якого є родина Усуї, тому виховувся в кращих традиціях японської культури і з юних літ   навчався  різним практикам самовдосконалення: проходив навчання в буддистскому храмі на горі Курама, вивчав Кіко (японська версія Цигун), бойові мистецтва. Згодом вивчав медицину, психологію, світові релігії, філософію.

В пошуках істини Мікао Усуї мандрував світом, вивчаючи духовні
  практики народів Сходу й Заходу - мандруючим монахом обійшов всю Японію і Китай, був в деяких країнах Европи. Згодом в Америці  викладав в університеті, та саме там зрозумів, що за відповіддю має повернутися до дому. Тому  повернувшись в Японію, оселився в храмі на горі Курама.

Багато часу  він проводив  у спілкуванні з настоятелем храму, що  сприяло його духовному розвитку, обговорюючи цілі релігійного пошуку і способи їх реалізації. Пізнавши настоятеля  ближче, Усуї усвідомив, що його співбесідник скромна, мудра і милосердна людина. Джерело його безмежної мудрості і співчуття стало для Усуї маяком, що освітлювало дорогу до збагнення глибин власного вищого Я. Рамки його свідомості розсувалися подібно до квітки, що розпустилася, і він відчув, що мета близька.

В монастирі він знайшов тексти, що описують формулу цілительства, які він міг тепер читати на мові оригінала - санскриті. Але в цьому матеріалі не було інформації про те, як активізувати енергію і привести її в дію. Інформація в «сутрах» ховалася навмисно, щоб не давати  могутній матеріал в руки тих, хто не готовий знати його і правильно використовувати.
Хавайо Таката описує це:  «Він заглибився у вивчення санскриту, і, коли він потім напружено вчився, оволодіваючи їм, він виявив формулу. Зовсім неважку і дуже просту. Як двічі два чотири... І він сказав: «Добре, я знайшов її. Але тепер мені потрібно її тлумачити, тому що вона була написана 2500 років тому - в давнину. І мені потрібно пройти випробування».

 

Випробуванням був тритижневий період медитації, поста і молитов на горі Курама в місці Сили. Мікао Усуї взяв з собою багато камінчиків, щоб відмічати час,  викидаючи по одному камінчику в кінці кожного дня. На двадцять перший ранок,  в найтемнішу годину перед світанком, Усуї побачив, що до нього наближається частка, що світиться і він вирішив прийняти те, що наближалося, і отримати відповідь на своє питання, навіть якщо воно приведе до його смерті. Це Світло вдарило його в Третє Око і він на деякий час знепритомнів. Потім  побачив «мільйони і мільйони веселкових бульбашок»  а в них - символи Рейки. Коли він дивився на кожен з символів, йому давалася інформація про  них для активізації цілющої енергії. Це було готове налаштування Рейки, надчуттєве повторне відкриття древнього методу. То була ініціація (посвята)  Мікао Усуї в Рейкі, яка відбулась безпосередньо від Творця.

 

Мікао Усуї пішов з гори Курама, знаючи як  зціляли Будда і Ісус.


Сходячи з гори, він пережив те, що в Традиції називається чотири дива.


По-перше, він  поранив  великий палець ноги, інстинктивно сів і узяв його в руки. Його руки стали гарячими він приклав їх до рани і вона зажила.

Потім він підійшов до будинку біля підніжжя гори, в якому подавали мандрівникам, і попросив повний обід, що було не особливе мудро після двадцяти одного дня  голодування, але з'їв його без скрути.
По-третє, жінка, яка подавала їжу, страждала від зубного болю, і, приклавши руки з двох сторін її обличчя, він вилікував її біль.

Коли ж Мікао Усуї  повернувся в монастир і йому сказали, що його  духовний вчитель  захворів від нападу артриту, він теж вилікував його.


Мікао Усуї жив декілька років, займаючись зціленням в кварталі жебраків. По етиці і культурі того часу суспільство підтримувало  жебраків з потворністю, відсутністю кінцівок та іншими вадами. Зціляючи кожного з цих людей, Мікао Усуї просив людину почати нове життя, але потім виявлялося, що ті ж особи повертаються.
Ці люди злилися, тому що вилікувавшись, вони вже не могли вести спосіб життя жебраків і їм треба було працювати.  Побачивши , що тих, кого він вважав  зціленим, продовжують просити милостиню, замість того, щоб чесно заробляти собі на життя, він розчарувався і виїхав з хащів. Мікао Усуї зробив тоді висновок, що зцілення має бути не тільки на  фізичному плані, але й духовне.


Тому ця методика в наш час стала використовуватися  більше як метод самозцілення й саморозвитку, з цією метою створені були школи Рейкі. Звісно, що  кожний провідник Рейкі  за покликом Серця допомагає іншим, але вилікувати людину повністю можна лише зціливши її Душу, тому той, хто хоче бути здоровим починає духовну працю над собою і Енергія Любові Творця - Рейкі - допомагає йому.

Енергія Рейкі - Розумна Енергія, тому вона приходить саме до того,  хто вже готовий до духовної праці і в такі моменти життя вам можуть зустрітися люди, які несуть  цю Енергію, бо саме тоді, коли готовий Учень, Бог дає йому Вчителя.

Енергія Рейкі допомагає людині в усіх сферах життя - сімейні стосунки, в роботі, розкритті творчого потенціалу, тобто допомагає людині в реалізації на Землі, але це відбувається лише за умов, що людина йде дорогою Світла. Саме за таких умов, незалежно від національності й віросповідання, кожна людина може стати Провідником Рейкі.

Рейкі - не релігія, не психотехніка, не гіпноз, не окультизм.


Рейкі - це Любов самого Творця, а Любов - це та Сила на Землі, яка здатна об*єднати й спасти світ.
Категорія: Історія Рейкі | Додав: Ружа (05.06.2009) | Автор: Ружа
Переглядів: 686 | Коментарі: 2 | Теги: Мікао Усуї, духовний пошук, рейкі, самозцілення, рэйки, самовдосконалення, духовність, зцілення, reiki, рейки | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 2
1  
СПАСИБО!!!

2  
На Здоров*я smile Рада, що зацікавила розповідь smile

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Мій профіль
Вітаю Вас,
Ваш IP адрес: 54.226.33.117

Размір шрифта:

Друзі сайту
Консультация астропсихолога Знай ПРАВДУ!

Пошук


Copyright MyCorp © 2018